Kontaktujte nás

O NÁS:

Společnost ALTIM systems, s.r.o. byla založena roku 1995 jako fyzická osoba působící v oblasti obchodu, financí a zprostředkování služeb. Činnost směřovala ke kvalitnímu uspokojení potřeb klientů po stránce informativní až po vlastní realizaci. Společnost prošla dynamickým vývojem a v současné době se prezentuje jako poskytovatel vysokého standardu nabízených služeb. Hnacím motorem a posláním vždycky bylo a je hledat řešení, které by nejlépe odpovídalo Vašim potřebám. Díky našim zkušenostem dokážeme optimalizovat náklady tak, abyste zbytečně neplatili víc než je nezbytné.

Společnost realizuje vlastní zakázky nebo spolupracuje s dalšími externími odborníky. Do této široké skupiny patří zejména energetičtí konzultanti, stavební projektanti a specialisté pro ekonomiku a dotace. Všichni spolupracovníci jsou vysoce kvalifikovaní, samostatně pracující a vysoce motivovaní odborníci, kteří jsou sami schopni rozeznat problém, navrhnout jeho řešení a vytyčit cestu a cíle k jeho vyřešení.

K těmto činnostem přibyly i outsourcované služby, především v oblasti výběru spolehlivého dodavatele s kvalitní technologií a vysokým standardem realizovaných služeb, včetně proklientsky směřovaného poměru cena – výkon.

Vize:

Naším cílem je vytvářet energeticky šetrná řešení, která jsou výjimečná z hlediska technologie a designu. Pro plnění této vize jsme vybaveni vynikajícím know-how a dlouhodobou praxí, což nám dává možnost vytvářet pro naše klienty sofistikovaná řešení zaměřená na design a optimální využití vynaložených prostředků.