Kontaktujte nás

TEPELNÉ IZOLACE

Zabýváme se úniky tepla z objektů, poradenstvím v oblasti úspor energií a zateplováním především stropních konstrukcí objektů, kde je vzhledem k výši investice dosahováno nejvyššího efektu a také nejrychlejší návratnosti. K dosažení těchto výsledků navrhujeme vhodný izolant dle konkrétních podmínek realizace. Vždy důsledně dbáme na správnou volbu nejvhodnějšího materiálu pro konkrétní typ zateplované konstrukce. Samotné zateplení přináší především značné finanční úspory za vytápění a v letním období zamezuje přehřívání horních pater budov, tím zvyšuje komfort bydlení. 

Foukané izolace:

Nejčastěji doporučujeme minerální foukané izolace. Technologii foukané minerální vlny lze použít pro zateplení stropních a střešních konstrukcí rodinných domů, průmyslových objektů, zemědělských provozů, bytových domů a objektů občanské vybavenosti. Zateplení lze aplikovat u starších objektů i novostaveb. Tato technologie je také často využívána k opravě špatně položené původní izolace, nebo k jejímu navýšení. Nejčastěji používáme foukanou minerální vlnu k zateplení trámových stropů, pultových střech a vazníkových konstrukcí. 

Největším přínosem foukané izolace je zateplení stropu, protože po provedeném zateplení snížíte své roční náklady na vytápění domu u standardně velkého domu až o 35%. Izolační materiál je nehořlavý, nenasákavý, nesléhavý, je odolný proti plísním, škůdcům, hnilobám a hlodavcům.

Stříkaná izolace PUR:

Aktuálně představuje izolační pěna v oblasti zateplení doslova fenomén. Při realizaci nových staveb či zateplení stávajících objektů je třeba kalkulovat z dlouhodobého hlediska, jelikož pořizovací cena je vyšší než u tradičních typů izolací, nicméně důležitý je fakt, že kvalitní izolační pěna po aplikaci uspoří až 60% nákladů na energie.

Výhodou stříkané izolace je že skvěle přilne téměř ke všem myslitelných podkladům, rychlá a čistá aplikace, neměnné izolační vlastnosti, dokonalá těsnost, brání růstu a množení plísní. Aplikace je možná na všechna i těžce dostupná místa budovy, nevyžaduje demontáž stávajících stavebních prvků.