Kontaktujte nás

OCHRANA DŘEVA

Správnou ochranou dřeva přispíváme k prodloužení životnosti materiálu, šetříme lesy a životní prostředí. Provádíme renovace střešní krytiny, ochranu a sanaci krovu, tesařské a izolační práce. Zajišťujeme posuzování stavu dřevěných konstrukcí podle napadení biotickými škůdci, nadměrné vlhkosti i přirozené degradaci. Dřevo je přírodní materiál a jako všechny přírodní materiály podléhá působení přírodních vlivů, jako je vítr, vlhkost, změny teplot, napadení dřevokaznou houbou nebo dřevokazným hmyzem. Nabízíme možnost Vaše dřevo proti těmto nežádoucím vlivům ochránit impregnačním nástřikem či hloubkovou tlakovou injektáží.

Dobře provedená ochrana zajišťuje:

Zajišťujeme:

Postřik Airless technologií - pomocí které se přípravek dostane jak na ošetřovaný povrch, tak do výletových otvorů, prasklin či mezer ve dřevě. Způsob aplikace je mnohem efektivnější a účinnější, než použití klasického nátěru nebo třeba nízkotlakového postřikovače.

Tlaková hloubková injektáž - nejúčinnější metoda ochrany dřeva. Dřevěný trám se navrtá zhruba do ⅔ profilu, zafixuje se ucpávkou tzv. pakrem, který po napuštění ochranným roztokem pod tlakem až 250 bar uzavře roztok uvnitř. Ten může časově neomezeně působit v hloubce trámu a bránit ho před jakýmkoliv napadením.

Mikrovlnná technologie - rychlá a téměř stoprocentně účinná.